MKTSMPL Tee by @mktsmpl x WS2 (KOSZULKAWS2)

99.99PLN (≈ 100 PLN) (≈ 26 USD) (≈ 23 EUR) (≈ 19 GBP) (≈ 1631 RUB) (≈ 597 CZK) (≈ 614 UAH)
Produkt dostępny

Zwróć swoje zamówienie za darmo w ciągu 30 dni! Zobacz szczegóły.

  • 2XL Twój produkt jest dostępny
  • L Twój produkt jest dostępny
  • M Twój produkt jest dostępny
  • XL Twój produkt jest dostępny

Wybierz rozmiar (EU)

2XL
L
M
XL
Opis Wysyłka Rozmiarówka Zwroty Komentarze

Koszulka 'MKTSMPL' zaprojektowana przez Warszawskiego artystę znanego pod pseudonimem @mktsmpl, z okazji wernisażu WS2 x @mktsmpl | AUTO BUSY, na którym odbyła się wystawa prac spod jego ręki. „Od dziecka uwielbiałem miejskie wycieczki, siedząc na przednim fotelu rozklekotanego ikarusa. Brałem mapę, wybierałem numer linii i pętle, którą chcę zobaczyć. Tak poznawałem miasto, jego specyfikę, chłonąc klimat każdej dzielnicy. Warszawskie autobusy i wszystko, co się z nimi wiązało, przez wiele lat były moją pasją. Zostało tak w zasadzie do dzisiaj. Tyle że role się nieco odwróciły, bo autobusy podróżują w moich pracach, a ja nadaje im kierunki i miejsca, które mają odwiedzić. Pokazuje moje spojrzenie na miasto przez pryzmat podróży autobusem.”

- Limitowa Edycja

- Biały

- 100% bawełna

Wysyłka realizowana jest w terminie do 4 dni roboczych od chwili potwierdzenia złożonego zamówienia. Koszt wysyłki reguluję cennik usług dostępny tutaj.

Brak dostępnych rozmiarów

Zwrotu można dokonać w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Procedurę prawa odstąpienia od umowy reguluje ustawa o prawach konsumenta. Szczegóły znajdziesz tutaj.