Reebok x Footpatrol x Highs and Lows Classic Leather (CN6162)

469.99PLN (≈ 470 PLN) (≈ 124 USD) (≈ 109 EUR) (≈ 94 GBP) (≈ 8020 RUB) (≈ 2804 CZK) (≈ 3369 UAH)
Produkt dostępny

Zwróć swoje zamówienie za darmo w ciągu 30 dni! Zobacz szczegóły.

Wybierz rozmiar:

US EU UK CM
  • 40.5 Pospiesz się, zostały tylko 2 sztuki

Wybierz rozmiar (EU)

40.5
Opis Wysyłka Rozmiarówka Zwroty Komentarze

Kolaboracyjny projekt brytyjskiej marki Reebok przygotowany we współpracy z dwoma cenionymi na całym świecie butikami, stacjonującym w Londynie Footpatrol'em oraz z australijskim High and Lows. Wspólnymi siłami stworzono świeżą wersję modelu Reebok Classic, inspirowaną wspomnieniami Matta Thomasa, dyrektora kreatywnego HAL, który podczas podróży z Australii do Anglii zauważył podobieństwa w kulturze lat 80. i 90. Cholewkę wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej w białym kolorze, który uzupełniono granatowymi oraz bordowymi elementami, nawiązującymi do odcieni znalezionych w brytyjskich i australijskich paszportach. Podeszwa to wygodna konstrukcja z pianki EVA. Złote logotypy kolaborantów zamykają projekt.

- Limitowana Edycja

- Biały/Granatowy/Bordowy/Złoty

- Skóra naturalna

Wysyłka realizowana jest w terminie do 4 dni roboczych od chwili potwierdzenia złożonego zamówienia. Koszt wysyłki reguluję cennik usług dostępny tutaj.

Wymiary w CM podane są według tabel producenta

US EU UK CM
8.0 40.5 7.0 26.0
Zwrotu można dokonać w ciągu 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Procedurę prawa odstąpienia od umowy reguluje ustawa o prawach konsumenta. Szczegóły znajdziesz tutaj.