Nowość

Kangaroos X The 6th Floor X WOMFT "F14K3R" (4702Z0004147)

1299.99PLN (≈ 283 EUR)
Produkt dostępny

Zwróć swoje zamówienie za darmo w ciągu 30 dni! Zobacz szczegóły.

wybierz rozmiar:

US EU UK CM
  • 42.0 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka
  • 45.0 Pospiesz się, została tylko 1 sztuka

Wybierz rozmiar (EU)

42.0
45.0

Opis

Wysyłka

Rozmiarówka

Zwroty

Komentarze

Po raz kolejny amerykańska marka Kangaroos zachwyca swoim podejściem do kolaboracyjnych projektów, pokazując, że maksymalnie dopieszczone detale, niesztampowe pomysły to ich znak rozpoznawczy. Brand, który słynie z produkcji swoich najwyższych modeli w niemieckiej manufakturze tym razem połączył siły z wiedeńskim butikiem The 6th Floor oraz austriackim blogiem o tematyce sneakersowejWOMFT?’ tworząc unikatową kolaborację znaną pod nazwą “F14K3R”. Fiaker to ozdobna dorożka uliczna służąca do przewozu ludzi, która jest popularnym środkiem transportu w stolicy Austrii i została wybrana jako motyw przewodni. Na samym bucie dzieje się bardzo dużo, cholewka to połączenie kolorowych materiałów wysokiej jakości, skóry licowej, zamszu oraz nubuku, która została osadzona na podeszwie z systemem Dynacoil amortyzującym wstrząsy i zapewniającym komfort podczas chodzenia. Jak w przypadku większości kolaboracji Kangaroos uraczył nas ciekawymi dodatkami, w skład całego zestawu wchodzą dodatkowe skarpety w żółtym kolorze, pakiet wlepek oraz wymienne sznurowadła. “F14K3R jest edycją bardzo limitowaną, na cały świat zostało wyprodukowane tylko 510 par, każda posiada swoją numerację.

- Edycja limitowana

- Multikolor

- Skóra licowa, zamsz, nubuk

Wysyłka realizowana jest w terminie do 4 dni roboczych od chwili potwierdzenia złożonego zamówienia. Koszt wysyłki reguluję cennik usług dostępny tutaj.

Wymiary w CM podane są według tabel producenta

US EU UK CM
9.0 42.0 8.0 27.0
11.5 45.0 10.5 29.5
Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Procedurę prawa odstąpienia od umowy reguluje ustawa o prawach konsumenta. Szczegóły znajdziesz tutaj.